Fortuna

Fortuna to firma bukmacherska działająca m.in. na terenie Polski (jak i również Czech, Słowacji i Węgier), posiadające wieloletnie doświadczenie. Firma należy do Fortuna Entertainment Group, która od 20 lat posiada duże doświadczenie w urządzaniu zakładów wzajemnych na terenie Europy Środkowej i Wschodniej.

Fortuna prowadzi swoją działalność na podstawie licencji Ministra Finansów RP. W chwili obecnej posiada sieć ponad 500 punktów naziemnych. Początkowo działalność firmy odbywała się pod nazwą Profesjonał Sp. z o.o., jednakże na przełomie 2007/2008 roku nazwa uległa oficjalnej zmianie na Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Od października 2010 jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. W styczniu 2012, Fortuna uzyskała zezwolenie MF na prowadzenie działalności w sieci Internet na terenie Polski.

W chwili obecnej Fortuna jest głównym sponsorem rozgrywek 1. ligi piłki nożnej, oraz klubu Ekstraklasy - Legia Warszawa. Firma aktywnie wspiera również polski sport i jest to bardzo istotny element działalności.

Bukmacher po założeniu konta oferuje bardzo bogatą ofertę metod płatności, wliczając praktycznie wszystkie banki znajdujące się w Polsce, jak i również karty płatnicze (kredytowe) i szybkie płatności PayU.

Aktualnie Fortuna dla nowych graczy oferuje zwrot za pierwszy przegrany kupon do wartości 100 zł. Dodatkowo Gracz może otrzymać aż do 400 zł. od pierwszego zakładu.

Zalety

  •  Fortuna jest renomowaną i w pełni wypłacalną firmą
  •  oferta jest w pełni dostępna w języku PL
  •  bogata oferta zakładów
  •  ciekawy, czytelny interfejs użytkownika
  •  zakłady na żywo
  •  wirtualne sporty
  •  szerokie możliwości dokonania depozytu

BONUS

ODBIERZ BONUS
Zakład bez ryzyka w wysokości do 110 zł!

Ocena

4.9/5

Galeria