Legalni bukmacherzy

Wraz z nową ustawą hazardową w Polsce, która weszła w życie 1 kwietnia 2017 roku, każdy gracz na terenie Polski może korzystać jedynie z usług firm bukmacherskich, które legalnie zarejestrowane są w Polsce. Poniższa lista firm bukmacherskich prezentuje aktualną ofertę bukmacherów z licencją Ministerstwa Finansów. Bez przeszkód możesz wybrać odpowiedni dla siebie podmiot i założyć konto gracza. Firmy oferują ekskluzywne bonusy dla nowych graczy.

1 lipca 2017 roku dokonana została ostatnia ze zmian na rodzimym rynku bukmacherskim. Tego dnia swoje działanie rozpoczęło blokowanie witryn podmiotów, które nie posiadają wymaganej licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. Zatem od tego czasu, jeżeli dany adres został zablokowany i nie można połączyć się z witryną - działał on nielegalnie w Polsce. Dlatego też zgodnie z potrzebami - stworzony został ten spis legalnych podmiotów, które są legalnie działającymi na terenie Polski.

Nasz serwis posiada spis specjalnych promocji dla graczy, którzy są zainteresowani obstawianiem online. Każdy z podmiotów znajduje się na liście Ministerstwa Finansów (MF). Przed rozpoczęciem obstawiania w każdej z firm oferujących zakłady online, należy dokonać rejestracji konta gracza. Obstawianie wydarzeń sportowych to rozrywka przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat.